Sayfamız test aşamasındadır.Siparişlerinizi whatsapp üzerinden verebilirsiniz.Sipariş Ver

Agv Tourmodular Ece2206 Multi - Balance

0
(0)
0 1303
680
Stok için sorunuz

Entegre DMC iletişim sistemi ile kullanım için ayarlanmış, hafif, konforlu ve ultra koruyucu modüler kask. Uzun yolculuklarda maksimum konfor ve güvenlik için tasarlanmıştır.

Entegre DMC iletişim sistemine sahip ultra koruyucu, konforlu ve hafif modüler kask. Tourmodular, en yüksek konfor ve mümkün olan en yüksek güvenlik seviyesi ile uzun yolculuklar için tasarlanmış, katı ECE2206 yönetmeliklerine göre onaylanmış modüler kasktır. Güvenlik, binlerce kilometre boyunca giyilebilmesi için en üst düzeyde koruma ve hafifliğe izin veren karbon, aramid elyaf ve fiberglastan oluşan kabuktan başlar. Her ayrıntı, yolculara seleye en yüksek güveni vermek ve korumak için tasarlanmıştır. Vizör mekanizmaları, koruma kapsama alanını en üst düzeye çıkarmak ve görüş alanını genişletmek için metal ve minyatürdür. Vizör 4 mm kalınlığa kadar, ortalama vizörün kalınlığının iki katından fazladır. Bu bir kalkan, kaskın koruma sisteminin ayrılmaz bir parçası. AGV Tourmodular, AGV'nin 75 yıllık tarihinde en çok teste tabi tutulan kask olup, her türlü hava koşulunda tam konfor içinde sonsuz yolculuklar yapmak üzere tasarlanmıştır. Dayanıklı ve güvenilirdir. Kişiselleştirilmiş uyum sistemine sahip yumuşak Ritmo ve Shalimar kumaş iç kısımlar, nemin ve terin anında emilmesini sağlar. Su geçirmez sentetik deri borular, en yağışlı günlerde kaskın içindeki suyu dışarıda tutar. AGV Mikro açma sistemi, vizörü çene korumasına güvenli bir şekilde bağlı tutarken hava akışı için açık tutmanıza olanak tanır.

Kask, üstte ve çenede dört büyük ayarlanabilir hava deliğine ve 16 dahili hava tahliye kanalına sahip olup, havalandırmada maksimum modülerlik ve her koşulda mükemmel hava sirkülasyonu sağlar. AGV Tourmodular, yüksek hızlarda bile türbülansı ve kask hareketini en aza indirerek havayı kesecek şekilde geliştirilmiştir. Bu aerodinamik çalışma, AGV'nin, sürücünün boyun ve omuzlarındaki yorgunluğu en aza indirmeye yardımcı olan MotoGP™ gibi en zorlu rekabet ortamlarındaki deneyiminden kaynaklanmaktadır. 130 km/s'de, otoyolda seyir hızında, dinamik ağırlığı sıfırdır. Kaskın aerodinamiği, açık konfigürasyonda bile optimize edilmiştir. AGV Tourmodular, belirli P/J homologasyonunun gerektirdiği standartları aşarak, hareket halindeyken bile tam güvenlik içinde çenelik yukarıdayken kullanılabilir. AGV Tourmodular, motosiklet sürücüleri için en yüksek kablosuz iletişim standardı olan DMC teknolojisine sahip entegre iletişim sistemi için kurulan ilk modüler kasktır. Cardo ile geliştirilen AGV INSYDE Intercom sistemi, üstün ses kalitesi ve toplam 6 km'ye kadar menzili ile aynı anda 15 sürücü arasında iletişim ile basit ve sorunsuz bağlantı sağlar. AGV Ultravision standartları, insan gözünün görüş alanına benzer değerler olan 190° yatay ve 85° dikey görüş alanı sağlayarak, sürücülerin yolu ve çevredeki engelleri daha kısa sürede ve daha net görmelerini sağlayarak yolda tam kontrol sağlar. Optik Sınıf 1'deki vizör - mümkün olan en yüksek, numaralı gözlüklerle aynı, herhangi bir bozulmayı ortadan kaldırır - çıkarılabilir güneşlik ve buğu önleyici Max Pinlock 120 sistemi her koşulda tam görüş sağlar. Tüm bunlar güvenlik ve konsantrasyona fayda sağlar. AGV Tourmodular, mümkün olan maksimum güvenlikle herhangi bir seyahate çıkmak için mükemmel bir kasktır.

DAHİL OLAN AKSESUARLAR :INSYDE iletişim sistemini kurmak için araç (ayrı satılır) rüzgar koruyucu AERODİNAMİK Jet konfigürasyonunda aerodinamiği optimize etmek için tasarlanmış 2 kademeli çene koruma mekanizması Aerodinamik performansı en üst düzeye çıkarmak ve 130 km/sa (80 mil/sa) hızda 0 dinamik ağırlığa sahip olacak şekilde tasarlanmış kabuk şekli İÇ MEKAN 2Dry: anında ter emilimi Yanak yastıkları: taze ve akıcı Ritmo kumaş Taç pedi: Yumuşak ve nazik bir dokunuş için Shalimar kumaşı Kucaklayan boyun rulo profili Gözlük takmaya izin vermek için özel olarak tasarlanmış uyum Microsense: birinci sınıf cilt konforu Boyun rulosu: Yüksek aşınma direncine ve suya dayanıklı özelliklere sahip Ritmo kumaş ve sentetik deri Tüm boyutlar arasında değiştirilebilir yeni patentli yanak pedleri AGV INSYDE iletişim sistemi için hazır yansıtıcı ekler Çıkarılabilir ve yıkanabilir iç kısımlar Çıkarılabilir burun koruması Çıkarılabilir rüzgar koruyucu SAKLAMA SİSTEMİ Çelik mikrometrik KABUK 3 kabuk boyutu 4 boyutta geliştirilen 5 yoğunluklu EPS Karbon-Aramid-Fiberglas Yanlışlıkla açılmasını önlemek için tasarlanmış çene koruyucu açma sistemi Köprücük kemiği güvenli profili Metal çene koruma blok sistemi, çift homologasyon P/J sağlar HAVALANDIRMA 1 arka aspiratör 4 ön havalandırma Ayarlanabilir hava menfezleri vizör %100 Max Vision Pinlock (120) dahildir 190° yatay görüş alanı 85 ° dikey görüş alanı çizilmez Entegre çizilmez güneşlik, alet kullanmadan çıkarılabilir Metal vizör mekanizması Mikro açma sistemi Çok kademeli vizör mekanizması Optik sınıf 1 Patentli Ekstra Hızlı Bırakma Sistemi Patentli vizör kilit sistemi AĞIRLIK 1.620 g ilk kabuk boyutunda HOMOLOGASYON Çift homologasyon P/J

Kargo Ücreti
Mağaza Yeri Girne, Cyprus

Yorum bulunamadı.

Bu ürün için yorum bulunamadı. Yorum yapmak için ilk olun!

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Müşteri Hizmetleri
Yardıma ihtiyacınız mı var?